GO BACK
    TO MENU

    Par mums

    PAR MUMS

    Seek the simple ir par mums – Lauru un Andi Arnicāniem, kuri meklē dažādus iespējamos veidus, kā dzīvot vienkāršāk, laimīgāk un mierīgāk šajā tik straujajā pasaules ritmā.

    Mūsdienās skrējiens ir pamatīgi palielinājis apgriezienus, un ikdienas ritms varētu sākt šķist pārāk ātrs, lai dzīvotu laimīgi. Tāpēc mēs esam pieņēmuši apzinātu lēmumu darīt visu, lai šajā ritmā meklētu iespēju dzīvot mierīgāk. Mēs apzināti kāpjam ārā no trakās skriešanas, patērēšanas un izdegšanas rata, un blogā tad arī par to dalāmies. Atslēgas vārds šeit noteikti ir apzinātība, kuru liekam klāt it visam, kas notiek mūsu dzīvēs, un aicinām bloga lasītājus padomāt kopā ar mums.

    Izmantojot Zero Waste un Minimālisma pamatprincipus, meklējam jaunus veidus, kā darīt ikdienas lietas. Abas šīs filozofijas mums ir tuvas, tāpēc paņemam no katras to, kas mums vislabāk der. Neesam galējību cilvēki, tāpēc Zero Waste burciņu ar vairāku gadu atkritumiem pie mums nesameklēsiet un mājā būs arī pa kādai liekai lietai, bet šie dzīvesstili ir likuši ļoti piedomāt par mūsu ieradumiem.  Abām šīm filozofijām ir kaut kas kopīgs – aicinājums neskriet līdzi visām pasaules radītām iegribām, bet ap sevi turēt tikai lietas, kas ir patiesi svarīgas, darīt lietas, kas rada prieku un dod pievienoto vērtību. Tad, nu, mēs mācāmies tā arī dzīvot.

    Arvien eksperimentējam ar jaunām tehnikām, mācāmies plānot dzīvi kopumā, darām visu kvalitatīvākas un baudāmākas dzīves virzienā.

    Mums patīk eksperimentēt, meklēt un izzināt, tāpēc ir radies mūsu Seek the simple blogs, kurā dalāmies ar savu pieredzi, pārdomām un, jā, arī kādām neveiksmēm. Gribam iedvesmot apkārtējos izvērtēt savas dzīves, lai arvien vairāk cilvēku varētu teikt – esmu patiešām laimīgs!

    Esiet sveicināti mūsu meklējumos pēc vienkāršā ♡